Antalya Slayting Organizasyon Firmamız Hakkında

1998 yılında SLAYTİNG EVENT GROUP adı altında kurulan SLAYTİNG ORGANİZASYON, organizasyon sektöründeki saygın konumunu ve güvenirliğini...

Antalya Slayting Organizasyon Firmamız Hakkında 1998 yılında SLAYTİNG EVENT GROUP adı altında kurulan SLAYTİNG ORGANİZASYON, organizasyon sektöründeki saygın konumunu ve güvenirliğini...
HAKKIMIZDA

1998 yılında SLAYTİNG EVENT GROUP adı altında  kurulan SLAYTİNG ORGANİZASYON, organizasyon sektöründeki saygın konumunu ve güvenirliğini; kaliteli hizmet, müşteri odaklılık ve sorumluluk anlayışı ile sürdürmektedir.

SLAYTİNG ORGANİZASYON müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak kaliteli ve özenli çalışmalarını profesyonel ekibi ile sunmaktadır.

Uzman kadrosu ve creative ekibi ile müşterilerinin beklentilerini ve sektördeki tüm yeniliklerini yakından takip ederek her türlü talebini karşılamaya özen gösteren SLAYTİNG ORGANİZASYON, büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Misyonumuz

24 yıllık Kurumsal deneyimimiz ve engin birikimimiz ile müşterilerimize nitelikli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Misyonumuza ulaşmamızdaki temel dayanağımız, etik değerlere her koşulda uymayı ilke edinmiş takım ruhu içinde çalışan profesyonel kadromuz, müşterilerimizin istekleri üzerine özel olarak hazırladığımız konsept çalışmalarımız ve projelerimizdir.

Vizyonumuz

Organizasyon sektöründe her türlü projede Türkiye genelinde hizmet veren lider kuruluş olmaktır.(BU KURULUŞLAR ARASINDA YER ALDIĞIMIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE?)

Copyright 2017 Slayting Organizasyon. Tüm hakları saklıdır. Bu websitesi Webhox Internet Hizmetleri içerik yönetim sistemi tarafından yapılmıştır.