antalya bayi toplantısı

antalya bayi toplantı hizmetleri

antalya gala organizasyonu

Antalya Bayi Toplantıları Organizasyon Hizmeti 1998 yılından günümüze ülkemizin önde gelen şirketlerine bayi toplantısından motivasyon çalışmalarına promosyon malzemelerinden ürün lansmanlarına...
Bayi Toplantıları
1998 yılından günümüze ülkemizin önde gelen şirketlerine bayi toplantısından motivasyon çalışmalarına promosyon malzemelerinden ürün lansmanlarına vb pek çok konuda hizmet vermekteyiz.
 
  • Basın desteği ve basın toplantıları
  • Açılış organizasyonları
  • Bayi toplantıları
  • Ürün lansmanları
  • Dekorasyon ve süsleme hizmetleri
  • Yıldönümü kutlamaları

Antalya Gala ve Bayi Toplantı Hizmetlerinde kurumsal firmanızın beş yıldızlı otellerde üretici firma olarak bayilerinize projelerinizi  ürünlerinizin lansmanı ve tanıtımı gerçekleştireceğiniz organizasyonunuzdur.gala ve bayi toplantılarınızın detayları,otel ve tatil köyü konaklama,havaalanı transfer vip hizmetler,davetiye ve danışmanlık, sanatçı ve defile organizasyonu,ses ışık sahne kurulumları,yeme içme üniteleri,kurumsal tasarım bayrak,filama,baskı çeşitleri,gala süsleme detayları vb organizasyonlarınızın tamamını slayting organizasyon firması tarafından uzman kadromuz ile sizlere daha iyi hizmet sunmaktayız.

Antalya bayi toplantısı ve gala hizmetlerinde Antalya slayting organizasyon firması kurumsal firmanızın tüm detay ve inceliklerine kadar çözümlerinizi tam kadro ile profesyonel şekilde otel yada tatil köyünde konaklamalarınızı sağlayıp transferlerinizi ve lojistik hizmetlerinizi yapmaktayız, içerisinde toplantı detaylarınız,kamera sistemleri led ekran yayını ve ses sistemi ayrıca ses kayıt simultene sistemlerine kadar bir çok detayla toplantınız en iyi kalitede yapmanız bizim için en büyük etkendir daha sonra gala düzeninizde çeşitli renklerde masa ve sandalye süslemeleri,masa üstü şamdan ayrıcalıkları,yürüyüş yolu süslemeleri ve alanın bayrak,filama,kırlangıç gibi reklam yüzlerinin süslemeleri yapıp,ses ışık sahne kurulumları led ekran kurulumu ve orkestra sanatçı organizasyonlarınızı   www.slayting.com firması olarak , danışmanlıklarımızla her zaman tüm Türkiye geneli  bayi ve gala hizmetlerinde sizlerin yanında olmaktan kıvanç duyarız.

Bayi ToplantılarıBayi ToplantılarıBayi ToplantılarıBayi ToplantılarıBayi ToplantılarıBayi ToplantılarıBayi ToplantılarıBayi Toplantıları
Yorum yapmak ister misiniz?
Adınız Soyadınız E-Mail Adresiniz Yorumunuz Güvenlik Kodu
Bu içeriğe ilk yorumu siz yapmak istemez misiniz?.
Copyright 2017 Slayting Organizasyon. Tüm hakları saklıdır. Bu websitesi Webhox Internet Hizmetleri içerik yönetim sistemi tarafından yapılmıştır.